Materiały budowlane - Sandomierz, ul. Powiśle 21

Slide item 1

OKNA PCV

DREWNO ALUMINIUM, DRZWI WEJŚCIOWE I WEWNĘTRZNE.

Slide item 2

BRAMY GARAŻOWE

SZEROKI WYBÓR BRAM GARAŻOWYCH PRZEMYSŁOWYCH I POSESYJNYCH.

Slide item 3

HYDRAULIKA

SPRZEDAŻ, MONTAŻ INSTALACJI CO, CWU...

Slide item 4

TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA

PIECE C.O. KOTŁY, OSPRZĘT, CZĘŚCI ZAMIENNE.

Nasze okna cechuje najwyższa jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Dostarczymy je Państwu w dowolnym wymiarze i kształcie, dostosowane do budynków użyteczności publicznej, budownictwa mieszkaniowego, obiektów sakralnych i zabytkowych.
Produkowane przez nas okna oznaczają nie tylko komfort, ale dzięki doskonałym parametrom cieplnym zapewniają energooszczędność. Proponujmy Państwu także wersje o podwyższonej izolacyjności akustycznej, dzięki czemu nasz dom stanie się miejscem cichym i spokojnym. Mamy o ofercie najwyższej jakości okna drewniane, drewniano-aluminiowe i okna PCV.

• więcej na stronie producenta

encore 04Nowatorski system ENCORE z wkładkami docieplającymi posiada perfekcyjne właściwości termoizolacyjne. Stworzony został z myślą o najlepszej ochronie Państwa domu oraz maksymalnej redukcji strat energii. Okna w systemie ENCORE dedykowane są w szczególności do budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Połączenie doskonałych parametrów izolacyjnych z atrakcyjną ceną sprawia, że okna ENCORE to wybór bez kompromisów.

• więcej na stronie producenta

prime 03Okna w systemie PRIME to ekskluzywne połączenie doskonałych parametrów termicznych z eleganckim klasycznym wzornictwem oraz nowatorską technologią. Zaprojektowany z troską o środowisko, komfort użytkowania i bezpieczeństwo, przy zastosowaniu najlepszych rozwiązań obniżających zużycie energii.

• więcej na stronie producenta

avt7 04System AVANTGARDE 7000 technicznie bazuje na systemie AVANTGARDE 9000 i posiada takie same właściwości techniczne. Zlicowne skrzydło okna nadaje mu ujmujący, ponadczasowy wygląd. Możliwe jest zastosowanie szyb zespolonych o współczynniku Ug=0,7 W/m2K, co znacząco obniża koszty zużycia energii. Śnieżna biel i trwałość koloru oraz możliwość wyboru kolorów oklein podnoszą walory estetyczne produktu.

• więcej na stronie producenta

avt9 03Okna wykonane z  półzlicowanego profila Avantgarde 9000 zapewniają optymalną izolacyjność cieplną i akustyczną. Możliwe jest zastosowanie szyb zespolonych o współczynniku Ug=0,7 W/m2K, co znacząco obniża koszty zużycia energii. Śnieżna  biel i trwałość koloru oraz możliwość wyboru kolorów oklein podnoszą walory estetyczne produktu.

• więcej na stronie producenta

ovloclassicKonstrukcja systemu okien OVLO CLASSIC bazuje na konstrukcji systemu okien OVLO i przekonuje atrakcyjnymi parametrami. Okno OVLO CLASSIC posiada proste skrzydło o delikatnej linii, które nadaje mu atrakcyjny wygląd.

• więcej na stronie producenta

ovlo 03System okien OVLO przekonuje przede wszystkim swoim atrakcyjnym lekkim wyglądem i okrągłymi liniami, ale również nowoczesną techniką okienną. Okno OVLO idealnie nadaje się zarówno do zastosowania w nowych budynkach, jak i do renowacji.

• więcej na stronie producenta

Firma Sonarol oferuje stolarkę dla osób poszukujących produktów łączących w sobie najwyższą jakość wykonania, wysoką izolacyjność termiczną oraz atrakcyjną cenę. Nasze okna i drzwi charakteryzuje idealne połączenie innowacyjnych rozwiązań z unikalnym wyglądem, co pozwala osiągnąć prawie że nieograniczone możliwości w aranżacji.

• więcej na stronie producenta

Grupa profili standardowych, najbardziej popularnych na polskim rynku, o wysokiej izolacyjności termicznej
-system 6 komór zapewniających doskonałą izolacyjność termiczną
-zaokrąglone krawędzie we wszystkich kształtownikach systemu
-Możliwość zastosowania poszerzonego skrzydła do 81 mm - niespotykana jakość i idealne parametry okien
-mocno zaokrąglony kształt i efekt jednej płaszczyzny powodują, że również pod względem wizualnym okno jest niezwykle atrakcyjne
-system uszczelek odpornych na działanie czynników atmosferycznych
-smukły kształt umożliwiający dopływ dużej ilości światła.

• więcej na stronie producenta

System 70 mm CLASSIC
System okienny o 70 mm szerokości zabudowy.
Niewidoczny, wewnętrzny, statyczny rdzeń usztywniający.
Wysoka sztywność okna.
Wysoka izolacyjność cieplna i akustyczna; współczynnik przenikania ciepła Uf 1,3 W/(m2K).
Innowacyjna technologia minimalizująca emisję CO2 oraz ograniczająca zużycie energii.
Możliwość zastosowania pakietów 2 i 3 szybowych
Różnorodność w doborze kolorystyki oraz dekorów
Kontynuacja idei Greenline – stosowanie ekologicznych, bezołowiowych stabilizatorów cynkowo-wapiennych.

• więcej na stronie producenta

654321

© 2017 ZELBUD - Materiały Budowlane - Sandomierz | realizacja: studioweb.net.pl