Materiały budowlane - Sandomierz, ul. Powiśle 21

Slide item 1

OKNA PCV

DREWNO ALUMINIUM, DRZWI WEJŚCIOWE I WEWNĘTRZNE.

Slide item 2

BRAMY GARAŻOWE

SZEROKI WYBÓR BRAM GARAŻOWYCH PRZEMYSŁOWYCH I POSESYJNYCH.

Slide item 3

HYDRAULIKA

SPRZEDAŻ, MONTAŻ INSTALACJI CO, CWU...

Slide item 4

TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA

PIECE C.O. KOTŁY, OSPRZĘT, CZĘŚCI ZAMIENNE.

Konstrukcje aluminiowe zyskują coraz większą popularność i uznanie wśród Klientów, dlatego coraz częściej są wykorzystywane w budynkach użyteczności publicznej, przemysłowych czy prywatnych.

Drzwi i okna aluminiowe są odporne na działanie czynników atmosferycznych, zapewniają bezpieczeństwo, izolację termiczną i akustyczną. Mogą być wypełnione szybą pojedynczą lub szybą zespoloną (jednokomorową lub dwukomorową). Malowane są proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. W systemie ciepłym dopuszczone jest dwustronne malowanie. W kolorach drewnopodobnych istnieje możliwość użycia okleiny renolit lub lakierowania na kolory drewnopodobne.

• więcej na stronie producenta

System okienno-drzwiowy z przegrodą termiczną MB-104, o najwyższej izolacyjności termicznej, spełnia wszelkie wymagania stawiane elementom stosowanym w budownictwie pasywnym.

System ten służy do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn i konstrukcji przestrzennych, które cechuje, poza doskonałą izolacją termiczną, również bardzo dobra izolacja akustyczna, szczelność na wodę i powietrze oraz wysoka wytrzymałość konstrukcji.

• więcej na stronie producenta

Budowa drzwi aluminiowych i PCV opiera się na klasycznych, prostych rozwiązaniach, wykorzystujących m. in. przewiązki, szyby, panele. Takie drzwi znajdują zastosowanie w różnego typu lokalach – mieszkalnych, handlowych, usługowych, biurowych. Najczęściej są produkowane na indywidualne zamówienia, a problemu nie stanowi wykonanie drzwi o wymiarach dostosowanych do potrzeb zamawiającego. Drzwi PCV są dostępne w kolorze białym, mogą być również okleinowane, z kolei drzwi aluminiowe sprzedajemy we wszystkich kolorach RAL oraz jako drzwi lakierowane ze wzorem drewnopodobnym. Cena jest uzależniona od koloru: w przypadku drzwi PCV najtańsze są białe, natomiast w przypadku drzwi aluminiowych – białe i brązowe. Najdroższe są drzwi w kolorach niestandardowych oraz drewnopodobne.

• więcej na stronie producenta

Praktyczne rozwiązanie w budownictwie.

W ofercie znajdują się drzwi stalowe lub aluminiowe dopasowane wzorem i kolorem do bramy garażowej. Zamontowane obok siebie tworzą zgrany duet.

• więcej na stronie producenta

654321

© 2017 ZELBUD - Materiały Budowlane - Sandomierz | realizacja: studioweb.net.pl